REGATY O PUCHAR KORSARZA
Polski Klub Morski w Gdańsku
01.08.2020 - 01.08.2020
Lista startowa KWR
Nation Yacht Name Sail No Skipper Class CDL GPH LOA Custom TOT
POL PASION 2 POL 16918 DOPTA EDWARD OPEN 9,350 1,0000
POL PORTOWIEC GDAŃSKI III POL 8037 GORDON IRENEUSZ OPEN 9,030 1,0000
POL JACHT 2020 105 KUCZYŃSKI SZYMON OPEN 5,860 1,0000
POL LADY OCTET GŁUCHOWSKI TOMASZ OPEN 9,300 1,0000
POL MANJANA POL 7866 KRÓLAK PIOTR OPEN 7,950 1,0000
POL POPEYE POL 19323 NARLOCH JACEK OPEN 6,705 1,0000
POL PANACEE BALIŃSKI KRZYSZTOF OPEN 9,300 1,0000
POL ZEFIREK POL 178 SONTOWSKI TOMASZ KWR 7,250 1,2596
POL QUICK LIVENER POL 10619 ZIELIŃSKI JACEK KWR 10,950 1,2867
POL ALMAK POL 76 MIELICKI ANDRZEJ KWR 9,100 1,2280
POL HADAR POL 1070 BREZDEŃ JERZY KWR 13,280 1,5103
POL Odyssey POL 19679 ŁADYKO TOMASZ ORC 8,978 626,4 10,632
POL MIRABELLE POL 20192 NAPIÓRKOWSKI ROBERT ORC 6,472 737,0 9,155
POL PALLAS POL-929 PIERNIKARCZYK JAN ORC 5,641 775,0 7,280
POL ZORBA POL 1254 TRZPIS MIECZYSŁAW ORC 5,763 765,7 7,655
POL CZARODZIEJKA POL 9658 KONNAK TOMASZ ORC 6,274 749,0 8,250
POL RASTABAN POL 8128 DWORAKOWSKI TOMASZ ORC 5,598 802,4 7,395


Wyniki KWR
RaceWYŚCIG NR 1 Start10:25:00 Distance20,05 NM ScoringCustom ToT
Overall Pos Yacht Name Sail No Skipper Club Finish Time Elapsed Corrected
1 HADAR POL 1070 BREZDEŃ JERZY JACHT KLUB MARYNARKI WOJENNEJ KOTWICA 13:50:30 03:25:30 00:00:00
2 QUICK LIVENER POL 10619 ZIELIŃSKI JACEK POLSKI KLUB MORSKI GDAŃSK 14:33:09 04:08:09 00:08:56
3 ZEFIREK POL 178 SONTOWSKI TOMASZ JACHT KLUB MORSKI GRYF GDYNIA 15:07:26 04:42:26 00:45:23
4 ALMAK POL 76 MIELICKI ANDRZEJ UNIWERSYTET MORSKI GDYNIA 15:56:21 05:31:21 01:36:32
WYNIKI OPEN
RaceWYŚCIG NR 1 Start10:25:00 Distance20,05 NM ScoringCustom ToT
Overall Pos Yacht Name Sail No Skipper Club Finish Time
1 JACHT 2020 105 KUCZYŃSKI SZYMON JACHTKLUB MORSKI RODA 14:54:31
2 PORTOWIEC GDAŃSKI III POL 8037 GORDON IRENEUSZ JACHTKLUB PORTOWIEC 15:01:11
3 MANJANA POL 7866 KRÓLAK PIOTR POLSKI KLUB MORSKI GDAŃSK DNF
3 POPEYE POL 19323 NARLOCH JACEK POLSKI KLUB MORSKI GDAŃSK DNF
3 LADY OCTET GŁUCHOWSKI TOMASZ POLSKI KLUB MORSKI GDAŃSK DNF
3 PASION 2 POL 16918 DOPTA EDWARD POLSKI KLUB MORSKI GDAŃSK RET
3 PANACEE BALIŃSKI KRZYSZTOF RET
WYNIKI ORC
RaceWYŚCIG NR 1 Start10:25:00 Distance20,05 NM Scoring PCS - Constructed Course
Overall Pos Yacht Name Sail No Skipper Club Finish Time Elapsed Corrected
1 CZARODZIEJKA POL 9658 KONNAK TOMASZ JACHT KLUB MORSKI GRYF GDYNIA 14:35:59 04:10:59 00:00:00
2 PALLAS POL-929 PIERNIKARCZYK JAN JACHT KLUB MORSKI GRYF GDYNIA 14:50:14 04:25:14 00:02:45
3 ZORBA POL 1254 TRZPIS MIECZYSŁAW JACHT KLUB STOCZNI GDAŃSKIEJ 14:52:32 04:27:32 00:08:14
4 MIRABELLE POL 20192 NAPIÓRKOWSKI ROBERT AKADEMICKI KLUB MORSKI GDAŃSK 14:54:17 04:29:17 00:18:46
5 ODYSSEY POL 19679 ŁADYKO TOMASZ AKADEMICKI KLUB MORSKI GDAŃSK 14:30:02 04:05:02 00:34:53
6 RASTABAN POL 8128 DWORAKOWSKI TOMASZ 15:40:32 05:15:32 00:42:37
Leg data
DistanceLeg
Direction
Wind
Direction
5,95 10,8° 355,0°
6,24 110,5° 355,0°
6,30 241,5° 355,0°
1,56 245,5° 355,0°